Üyelik Girişi
Ana Menü

Mesaj Panosu


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Tansu Uyar (07/03/2023 20:55)
Konu : Baş Sağlığı
Mesaj : Değerli Harbiye 79 Derneği ve Mensupları,
Koç gibi bir adam, Sadık bir koca, Aslan gibi bir baba ve Şerefli bir asker olan Mehmet Recai Uyar'ı ölüm yıldönümünde andığınız ve unutmadığınız için ben oğlu olarak Tansu ve Eşi değerli annem Nahide Uyar adına naçizane bir teşekkür etmek istedik.
Hepinizle gurur duyuyoruz, sağlıcakla kalınız.
Mehmet Göktepe (19/09/2018 15:59)
Konu : KUTLAMA
Mesaj : TÜM DEVRE ARKADAŞLARIMIN VE AİLELERİNİN GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
SEVGİ İLE KALIN
Cemal Temizöz (03/04/2017 21:51)
Konu : Bağış
Mesaj : Harbiye 79 devre derneğimizin 11. kuruluşunu, 29 Mart 2017 tarihinde İstanbul J. Balmumcu Sosyal Tesislerinde kutladık.İbrahim Ergun Gökova arkadaşımız kendisi yemeğe katılamasa da gönderdiği 1000 TL bağışını elden teslim aldım. Ayrıca Recep Yıldız arkadaşımız 150 TL bağış yaptı. Toplanan yemek bedelinden arta kalan 160 TL'da bağış olarak kayda geçirildi.
Cemal Temizöz (24/11/2016 16:05)
Konu : YemekGezi ve Organizasyon
Mesaj : İstanbul tarihi (23 Kasım 2016 tarihinde saat 19.00'dan itibaren) Cumhuriyet Meyhanesinde sevgili devre arkadaşlarımızla (22) birlikte olduk. Hasret giderip hoşça vakit geçirdik. Bu arada 250 TL.'lik yardımda topladık.
İsa Öztürk (11/09/2016 00:41)
Konu : bayramlaşma
Mesaj : tüm arkadaşlarımın bayramını kutlarım
mustafa aysan (13/05/2016 19:32)
Konu : selamlaşma
Mesaj : Komutanlarıma ve arkadaşlarıma selam ve saygılarımı sunarım.
Ali YAKIN (29/04/2015 11:21)
Konu : kulleli 40 yılı
Mesaj : emegi gecen tum arkadaşlara çok çok teşekkürler
Şaban Murat ARMUTAK (30/12/2014 22:58)
Konu : Yeni yıl
Mesaj : Sayın devre arkadaşlarımın ve saygıdeğer ailelerinin yeni yılını kutlar ; sağlık, mutluluk dolu bir yıl dilerim
FİKRET SAYGI (02/12/2014 21:02)
Konu : Tebrik ve teşekkürler
Mesaj : özverili çalışmalarınız, devre birlik ve beraberliğine katkılarınız beni gerçekten çok mutlu ediyor. Sizi bu çabalarınızdan dolayı içtenlikle kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.
bekir memiş (26/07/2014 00:05)
Konu : MESAJIN DEVAMI
Mesaj : Dostluğunuz ve destekleriniz benim ve ailem/yakınlarım için büyük bir moral kaynağı oldu. Her zaman 79 DEVRESİNE mensup olmanın gururunu yaşattınız. Sonsuz teşekkürler. SAĞOLUN, VAR OLUN.
Yokluğumda hayatını kaybeden, yakınlarını yitiren tüm arkadaşlarıma ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin, Mekanları cennet olsun.
Yine yokluğumda, arkadaşlarımın mutluluklarına katkı sağlayan nişan, düğün, torun sahibi olma, yeni bir iş sahibi olma vb. sevinçli olay yaşayan tüm arkadaşlarımı ve yakınlarını kutluyor, mutluluklarının daim olmasını diliyorum.
Nihayet ben de aranızdayım. ANKARA’ dayım. Yapabileceğim her şey için her zaman emirlerinizi bekliyorum.
Bekir – Nihal MEMİŞ ve ailesi.
bekir memiş (26/07/2014 00:04)
Konu : MERHABA, TEŞEKKÜRLER
Mesaj : Sevgili Devre Arkadaşlarım, Can Dostlarım,
Devre sitesine yeni kayıt oldum ve ilk mesajımı yazıyorum.
Öncelikle, zorunlu olarak sizden ayrı bırakıldığım dönem içerisinde ( yaklaşık 44 ay); ziyaretime gelen, sevgi ve selamlarını ileten, mektup/kart yazan, mahkemeye izlemeye gelen, devre arkadaşlığına ilave olarak avukat kimliği ile de ziyaretimize/mahkemeye gelerek hukuki destek veren ve günümüz hukuk anlayışını anlamamıza yardımcı olan, yokluğumda aileme desteklerini esirgemeyen, ülkemizin ve bizim yaşadığımız hukuksuzluğa isyanını çeşitli etkinliklerle gösteren ve VARDİYA BİZDE/ADALET NÖBETİNDE en ön sıralarda yer alan, tahliyemizle birlikte sevincimize gönülden destek olan, arayarak candan duygularını ifade eden, ailem ve benim için benim büyük bir sevinç olan, düğününe katılamadığım canım kızımın bebeğini/TORUNUMU kucağıma alma sevincimizi gelerek/arayarak paylaşan TÜM DEVRE ARKADAŞLARIMA ve MUHTEREM AİLELERİNE sevgi, selam ve saygılarımızı sunuyoruz.
Mehmet Arslan (07/04/2014 09:25)
Konu : Mehmet Kandemir
Mesaj : Merhaba...Yıllar önce Elazığ'da tanıştığım Albay Mehmet Kandemir Abimin vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Daha küçük bir çocukken en zor günlerimde yanımda olan Mehmet Abimi asla unutamam. Gönül isterdi ki üniversite diplomamı Mehmet Abime gösterip o küçük çocuk iyiliklerinize layık oldu deseydim. Ama hayat böyle acı sürprizler sunabiliyor. Mehmet Abime Allah'tan rahmet diliyorum. Şunu biliyorum ki Mehmet Abim ben ve benim gibi çocukların elini tutarak cennetin kapısını aralayacak...
Mehmet Arslan (27/12/2013 10:28)
Konu : Albay Mehmet Kandemir
Mesaj : Yıllar önce tanıştığım Mehmet Abimin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Benim için yaptığı iyilikleri unutamam. Şimdi öğretmenim. Eminim bunu bilse çok mutlu olurdu. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun...
Mehmet Uçar (18/11/2013 09:02)
Konu : Anma hk.
Mesaj : 182.Dönem Tuzla Piyade Okulu 5.Bölük Yd.Sb.Öğrenci iken Şehit P.Kd.Ütğm.Cengiz Duman Komutanımla tanışma şerefine ulaştım. Mükemmel,yiğit bir Türk Subayı idi. Bizlerin mükemmel bir eğitim alması için ne gerekiyorsa yaptı. Aşırı yağış nedeniyle Alay komutanımız tarafından ertelenen CENTO Atış Alanından Takım Komutanımız idaresinde geri dönüşümüzde Tuzla Köprüsü üzerinde rast geldiğimiz okul komutanımız Şamil Özdilli Paşamızı muhteşem bir tören geçişi ile selamlamamız kendisini öylesine etkilemiş olmalı ki okula geri dönüp Bölük komutanımızı makamına çağırmış,tebrik etmiş.Kendisi kısımlara geldiğimizde içtima yaparak bizleri kutlamıştı.Gecikmş olsamda silah arkadaşlarına ve ailesine sabırlar dilerim.Nurlar,güller içinde yat komutanım.Saygılarımla.
fatih yıldız (21/06/2013 10:20)
Konu : komutanıma başarılar
Mesaj : 2001-2002 yılları arasında P. Atğm iken Hatay Hassa Gökhan Hudut Takım Karakol Komutanı olarak görev yaptığım sürede birlikte çalıştığım tabur komutanım Sn. Gıyasettin Ersoy''un derneğiniz yönetiminde olduğunu memnuniyetle öğrendim. Emekliliği sonrasında da ülkemize çok yararlı hizmetleri olacağını değerlendirdiğim, kendisinden çok şey öğrendiğimiz ve istifade ettiğimiz sn. Komutanıma selamlarımı iletir, görevlerinde başarılar dilerim. Saygılarımla.
Feridun ORAL (03/05/2013 15:07)
Konu : siteye üyelik
Mesaj : Kıymetli Haluk! emekleriniz için çok teşekkür ederim.Derneği ve haberleşme sitemizi kurarak dayanışma içerisinde bulunmamızı sağlayan tüm arkadaşlara saygılarımı sunarım.Son on yıldır yaşadığımız ;harbiyelileri ve subayı onursuzlaştırma taarruzlarına karşılık verebilmek için dayanışma içerisinde olmamız ve güç elde etmemiz gereği açık olarak ortaya çıkmıştır.TESUT.Vakıf ve TESUT A.Ş. güçlendirilerek ekonomik faliyetler çok önemlidir kanısındayım.Birikim ve tecrübelerimizi gelecek nesillerimizinde yararına sunmalıyız.OYAK önümüzde güzel bir öenektir.Tüm şehitlerimizi,vefat eden arkadaşlarımızı rahmet ve minnetle anarken,esir arkadaşlarımıza aileleriyle sabırlar dilerken devre arkadaşlarımı saygılar sunuyorum.
FERİDUN ÜNLÜ (08/02/2013 16:31)
Konu : dedikodu
Mesaj : muhtemelen becerdik.siteye girebilmeyi.hepinize selamlar.BESTEM FERİDUN ÜNLÜ
E.Serhat KOÇ (25/01/2013 21:34)
Konu : ŞEHİT J. KUR. BNB. K.KORHAN KOÇ' un isminin verileceği okulun açılış günü 29.01.13
Mesaj : Değerli amcalarım, Sayın Komutanlarım;
İstanbul Ticaret Odası tarafından, 2008 yılında yapılan bir protokol ile, Türkiye genelinde 10 şehire okul ve lojman yaptırılması kararı alınmıştır.Ve bu okul ile lojmanlara, yurt genelinden Şehitlerimizin isimlerinin verilmesi planlanmıştır. Rahmetli babamın yakın arkadaşlarından olan, Samsun/Terme ticaret odası başkanı sayın Zekai DEMİRTÜRK' ün teşebbüsleri ve İTO başkanı Sayın  Murat YALÇINTAŞ ve yönetim kurulunun kararıyla, bu okullardan bir tanesinin memleketimiz Terme' ye yapılması ve okulun ismine de rahmetli babamın adının verilmesi kararı alınmıştır. 2008 yılında protokol imzalanmış olup, 2011 yılının Haziran ayında da okulun temeli atılmıştır. Nitekim, bu gün bana telefon ile ulaşılması sonucu, 10 Ağustos 1993 yılında Şehitlik mertebesine erişen, rahmetli babam, K.Korhan KOÇ' un isminin yaşatılacağı okulun açışılış gününün, önümüzdeki salı günü (29.01.2013) saat 10:00' da yapılacağını öğrenmiş bulunmaktayım. Okul açılış törenine, Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi AVCI, Samsun Valisi Sayın Huseyin AKSOY, İTO Başkanı Sayın Murat YALÇINTAŞ, ve beraberlerindeki heyet katılıcaktır. Bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim, değerli ellerinizden öperim saygılarımla...
Rahmi Torun (09/01/2013 13:20)
Konu : merhaba
Mesaj : Siteye katılmayı nihayet becerdim.Haluk kardeşime hassasiyetinden ötürü teşekkür eder,tüm dostlara sevgi ve saygılarımı sunarım.
İsmail Alagöz (18/12/2012 20:41)
Konu : Vefa
Mesaj : 7.Alay 2.Bölükten 68/4 tertiptim. Örnek vede başarılı komutanım Gazanfer Özüak'ı her zaman rahmet ve dualarla anıyorum. Çok üzgünüm. Ailesine saygı ve selamlarımı sunuyorum.
 1 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret418678
Etkinlik Takvimi